Marshall Boya Renk Seçenekleri

Genelde yaz aylarına doğru evlerimizde farklılık yaratmak, daha canlı dekorasyonlar yapmak isteriz. Badana boya işleriniz de yaza kalır doğal olarak. Genelde dekorasyonunuza uyumlu bir duvar renginin mekanınızı ne kadar  modern göstereceğini bilirsiniz ve buna göre derin çaplı bir araştırmaya girmeniz çok normal.

Marshall Boya Renk Kataloğu 2012
Marshall Boya Renk Kataloğu 2012

Bu araştırmanıza ortak olacak kaliteli ve modern çizgilerin sahibi Marshall olacaktır şüphesiz. Daha sade ancak ferah tonlarıyla dikkati çeken ve yıllardır tarzından ödün vermeyen Marshall, tatlı geçişlerle renklerin mekanlarla uyumunu iyi bir şekilde yakalamış. Hemen hemen her yaşam alanının dekorasyon ortağı olan, birinci sınıf kalite Marshal Boya,2012 yılının da gözde isimlerinden olmayı başarmış durumda.

2012 Marshall Renk kartelasına göz gezdirdiğinizde siz de göreceksiniz ki, sade ve şık bir mekan için Marshall’dan daha iyi bir seçim olamaz . Tonlar genelde bahar, mum ışığı, bal köpüğü, limon çiçeği gini farklı ve içerikli. Ayrıca ahşap ve metalleriniz için de bir güzellik düşünmüş Marshall Boya. En yakışır tonları ayrı bir koleksiyon olarak sundu ve  özel üretim boyaları sayesinde ahşap ve metallerinizi baştan aşağı yenileyecek.

Fark yaratmak isteyenlere muhteşem çözüm; Marshall Boya… Renklere ve dekor örneklerine göz atmadan karar vermeyin.