windows-7-homebasic-Key windows-81-pro-key windows-81-32-bit-key windows-81-retail-keys windows-2012-r2-key windows-7-license-key windows-7-ultimate-product-key Office-Professional-2010-Product-Key office-2013-professional-plus-key purchase-windows-7-ultimate-product-key buy-windows-7-home-premium-product-key office-2013-pro-plus-key office-2013-key office-student-2010-Product-key Purchase-office-2010-product-key

Kuaför ve Berber Dekorasyonu

13 Eylül 2011 23:35    Posted by yurda    Comment (1)

Her mekanda olduğu gibi berber ve kuaför salonlarında da mutlaka dekorasyon önemlidir. Özellikle yurtdışında kuaför salonlarında dekorasyona büyük önem verilmektedir. Özellikle şık olması gereken ve sosyetenin sıkça uğradığı kuaförlerde bu duruma daha fazla özen gösterilmektedir. Özellikle ingiltere’de bir çok mekanda bu tarz tasarımlara rastlamak mümkün.

Kuaför Salonu Dekorasyonu

Kuaför Salonu Dekorasyonu

Ahşap saç şeklindeki mobilya tasarımlarından tutun, farklı ve ilginç raf modelleri, değişik aydınlatmalar vb uygulamalarla modern bir görünüm çizmek mümkün. Hem şık, hem farklı duran bu mobilya tasarımları ve sıra dışı alternatifler her kaliteli kuaförün kendini göstermesi açısından gereklidir.

Bayan Berber Salon Dekorasyonu

Bayan Berber Salon Dekorasyonu

Toast Tasarım firması, iç mimari tasarımı konusunda son derece başarılı çalışmalara imza atmıştır ve görülmemiş tasarımlarıyla ünlü bir isimdir.

Kuaför Berber Dekorasyon Fikirler

Kuaför Berber Dekorasyon Fikirler

Kuaför salonlarında mutlaka bulunan aynalar, Toast Tasarım farkıyla, eşi benzeri olmayan bir görünüm sunmakta. Üstelik bu aynaların bir özelliği de kullanılan malzemelerin ortadan kaldırılmasını sağlayarak ortalıkta kalabalık yaratılmasına engel olması.

Bayan kuaföru ic mekan dizayni

Bayan kuaföru ic mekan dizayni


Sizlere şimdi de en son teknolojiyi kullanan kuaförlerin resimlerinden birer demet sunuyoruz. Bir de siz karar verin dekorasyonlarındaki farklılık nasıl yansımış mekanlara?

One Response to “Kuaför ve Berber Dekorasyonu”

  1. 1
    meliha Says:

    manikür bölümümüze iç mimari projesi