Evim Evim Güzel Evim

windows-7-homebasic-Key windows-81-pro-key windows-81-32-bit-key windows-81-retail-keys windows-2012-r2-key windows-7-license-key windows-7-ultimate-product-key Office-Professional-2010-Product-Key office-2013-professional-plus-key purchase-windows-7-ultimate-product-key buy-windows-7-home-premium-product-key office-2013-pro-plus-key office-2013-key office-student-2010-Product-key Purchase-office-2010-product-key

Evim Evim Güzel Evim

15 Eylül 2011 23:22    Posted by yurda    off

Herkesin bildiği gibi bir televizyon programı Evim Evim Güzel Evim. Bu programda ev dekorasyonu üzerine her şey konuşuluyor ve biz de sizler için o programdan bir demet hazırlayalım dedik.

Evleriniz sizlerin yaşam alanları olduğu kadar konuklarınıza sunduğunuz çok özel alanlardır. Siz bu mekana davet ettiğiniz herkese, evinizin dekorunu, dizaynını bunun yanı sıra en önemlisi de kendi ruhunuzu yansıtırsınız.

Evinizde öncelikle kendi alanlarınızı düşünmelisiniz. Yani yatak odanızdan başlayın işe. Bu da demek oluyor ki rahatınızı her şeyden çok önemseyin. Yatağınız mutlaka ne durumda olursanız olun çift kişilik olsun. Kuş tüyü yastık ve yorganlar tercih edin mesela. Yatağınızın ayakları yüksek olmamalı. Yataktan kalkacağınızda ayaklarınız rahatlıkla yere değebilmeli. Yatağınızın yanındaki komidinleri de mutlaka aydınlatma lambası, bir kitap ya da bir fotoğraf, mum gibi eşyalarınızı koymak için kullanmalısınız.

klasik salon dekorasyonu

klasik salon dekorasyonu

Evinizde mutlaka temiz bir hava yaratabilmelisiniz. Mekanınızı toz, tüy vb alerjen özellikli durumlardan korumanın tek yolu hava temizleyici. Ancak bizler kimyasal bir temizleyiciyi tavsiye etmiyoruz. Yastık ve yorganlarınızı yıkadıktan sonra alerji önleyici kılıflardan kullanabilirsiniz.

ev dekorasyonu onerileri

ev dekorasyonu onerileri

Ufak eşya ve kaybolabilir fatura, belge vb evraklarınızı tek bir çekmecede toplamanız yararınıza olacakatır. Düzenli bir ortam her zaman rahatlığınız için idealdir.

sade dekorasyonlar

sade dekorasyonlar


Bu ufak detayları uygulamadan önce, kendinize evinizde huzurlu musunuz? Mekanınız sizi rahatlatıyor mu? Dekorasyonunuzdan memnun musunuz? Gibi soruları sorun, daha sonra rahatınız, sağlığınız ve dekorasyonunuz için gerekenleri mutlaka yapın.

Comments are closed.